2005
Label: Impresariat ITI - PIS0032 • Format: CD Album, Special Edition DVD DVD-Video, Special Edition • Country: Poland • Genre: Blues •
List Do M. - Dżem - Skazany Na Bluesa (Original Soundtrack Recording) (CD, Album)

View credits, reviews, tracks and shop for the CD release of "Skazany Na Bluesa (Original Soundtrack Recording)" on Discogs.

 · Dżem - Skazany Na Bluesa - album: O tym, że Ryszard Riedel jest ikoną pop kultury, nikogo przekonywać chyba nie trzeba: jego piosenki od 25 lat.

Dżem-skazany na bluesa, tekst Dżem - List do M (wersja z filmu "Skazany na bluesa") Download SoundHound The only App that can give you results through singing and humming search! Available here: Like us on Facebook @SoundHound Follow.

Fragment filmu "Skazany na bluesa". Rysiek wygrywa bitwę w walce z narkotykami i udaje mu się zaśpiewać "List do M." podczas sesji akustycznej. Niestety, wkrótce przegra.

Dżem - Skazany Na Bluesa Rawa Blues '93 Jeśli go nie znałeś, to nie żałuj, nie Bo przyjaciela straciłbyś Jeśli go nie znałeś, to nie żałuj, nie Bo przyjaciela straciłbyś - jak ja Nie, Ty go nie znałeś, nie Lubiłeś tylko czasem posłuchać jak gra A czy pomyślałeś, skąd biorą się tacy jak on.


Running Through Hallways - Sargasso Trio - Get To Grips (CD, Album) 4th Movement: Allegro Maestoso Anti-Patik - Anti-Patik - Asocial (Vinyl)
BING